2020 Online Varoluşçu Analiz-Logoterapi Sertifika Eğitimi

Eğitim İçeriği:

20.yüzyılın en ilham veren eserlerinden "İnsanın Anlam Arayışı" kitabı yazarı Viktor Frankl’ın geliştirdiği; özünde insanın insanlığını esas alan bir felsefe, antropoloji ve psikoterapi yaklaşımı olan “Varoluşçu Analiz-Logoterapi” ilişkin sertifika eğitimidir.
Eğitim, fenomenolojik, deneyimsel olarak Logoterapi ilke, kavram ve müdahale yöntemleri ile vaka analizlerini içerir.

Talep edenler American Psychological Association-APA tarafından tanınan ve Viktor Frankl Institute of Logotherapy USA tarafından sağlanan “Academic Associate in Logotherapy sertifikası almaya hak kazanırlar.

fenonenmoloji
Yaraticilik

Eğitime kimler katılmalı?

  • Doktorlar, psikologlar dahil her türlü sağlık ve sosyal hizmet çalışanları;
  • Eğitimciler, uygulamalı felsefe ile ilgilenenler;
  • Sosyal girişimci, Liderlik ve Koçluk hizmeti veren kişilerin katılımı özellikle hedeflenmektedir

Neler Öğreneceksiniz?

  • İnsanın insanlığı nedir? İnsanı koşullarından bağımsız yaşamda en çok ne motive eder? Sorularına felsefede Kopernik dönüşümü olarak adlandırılan içten gelen bir kavrayış yaşanması en temel amaçtır.
  • Her türlü hayat durumu ve sorunu karşısında kişinin anlam, amacını keşfetmesine, değerlerinin farkına varmasına yardımcı olacak yaklaşım, yöntem ve tekniklerin öğrenilmesini kapsar.
DSC_0040 (2)

    Eğitmen: Memduh N. Özmert

  • Viktor Frankl Institute of Logoterapy USA tarafından Diplomat derecesine sahiptir. Aynı enstitünün Yönetim Kurul ve Fakülte üyesidir.
  • Viktor Frankl Enstitüsü Türkiye'nin kurucusudur
  • İletişim:  e-mail:memduh.ozmert@viktorfrankltr.net ve GSM:+905306076377

 

online

OnLine Eğitim Yeri, Süresi ve Ücreti

Eğitimler online Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Eğitim 11 Ağustos 2020 Salı saat 19:00-22:00 başlayacaktır. Eğimler her hafta Salı günleri 19:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşecek olup toplam 20 oturumdan oluşmaktadır. Eğitim konuları ve takvim için lütfen tıklayın: Detaylı Eğitim Takvimi.

Eğitim ücreti toplam 3000₺ +KDV olup öğrencilere %20 indirim yapılacaktır. Ödemenin yarısı program başlamadan, diğer yarısı da onuncu oturumun tamamlanmasıyla yapılabilecektir. Katılımcılardan talep edenler uluslararası geçerli “Viktor Frankl Institute of Logotherapy USA” tarafından sağlanan “Academic Associate in Logotherapy” sertifikası kazanabilirler. Eğitim programının en az %70 katılmış olmak sertifika sınavına girebilmek adına bir ön koşuldur. Sertifika başvuru ücreti 150 ABD Dolardır.

Online olarak verilecek V.Frankl'ın Varoluşçu Analiz Logoterapi sertifika programına katılmayı düşünüyorsanız veya daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bana aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

e-mail: memduh.ozmert@viktorfrankltr.net

Cep: 05306076377